تماس با آوا

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ملاقات با ما

تهران ، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی، بعد از تقاطع سمیه، کوچه نیک، پلاک25

ایمیل ما

info@avacharity.ir

تماس با ما

021-88341639

سوالات متداول

موسسه آوا، سازمانی است مردم نهاد که با هدف حمایت و نگهداری از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست در سال 1401 تاسیس گردیده است.موسسه آوا، سازمانی خیریه، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است و تنها با اتکا بر جلب مشارکت های مردمی و انواع کمک های بشردوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می شود.

آوا سازمانی غیر دولتی، غیر سیاسی و غیرانتقاعی است که  بودجه آن تنها  متکی به جلب مشارکت‌های مردمی و انواع کمک‌های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی تأمین می‌شود.

شما می توانید در سایت خیریه اوا بخش ثبت نام وارد شده و مشخصات خود را وارد نمایید.جهت اطلاعات بیشتر می توانید با روابط عمومی خیریه آوا تماس بفرمایید.

تمامی حامیان و نیکوکاران  گرامی  خیریه آوا ، می توانند با شماره های دفتر مرکزی موجود در سایت تماس حاصل نموده و  نسبت به بازدید از شیوه و فعالیتهای خیریه آوا هماهنگ نمایند.

 استخدام همکاران از طریق انتشار آگهی در روزنامه و فضای مجازی صورت می گیرد و پس از انجام مراحل مصاحبه ، در صورت قبولی نسبت به جذب آنها اقدام می گردد.

شما می توانید با عضویت در گروه داوطلبان با اهدای زمان و توانمندی ارزشمند خود، موسسه خیریه بین المللی آوا را برای دستیابی به اهداف، همراهی کنید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرایط عضویت می توانید با شماره موسسه آوا تماس بگیرید.داوطلبان دارای شرایط با مراجعه به واحد داوطلبان و پر نمودن فرم داوطلبان بر اساس نیاز موسسه آوا  از حضور شما داوطلب گرامی در موسسه استفاده میگردد.