تیم های داوطلب موسسه خیریه بین المللی آوا

تیم پزشکی

موسسه‌ی خیریه ی بین‌المللی آوا، دستان پر مهرِ شما پزشکان داوطلبِ کمک به آوا را با مهر می‌فشارد و از حضور داوطلبانه‌ی شما و کمک‌هایی که به صورت حضوری، مشاوره ای و یا بصورت اهدای تجهیزات پزشکی در اختیار ما قرار می‌دهید نهایت قدردانی را دارد.

 

تیم روانشناسی

موسسه‌ی خیریه‌ی بین‌المللی آوا، سر تعظیم فرود می‌آورد در برابر شما روانشناسانِ داوطلب که می‌دانیم در راستای رساندنِ شرایط روح و روان کودکان خانه‌ی سبزِ آوا به روحی رها و روانی شاد و مستقل، دستان پر محبت خود را از ایشان دریغ نمی‌کنید.

     

تیم مددکاری

خیریه آوا، بر‌آن است تا با کمک داوطلبانه‌ی شما مددکاران محترم، به کودکان آوا کمک کند تا در پرورش و رشدِ رفاه فردی و اجتماعی خود فعال شوند. از شما مهربانان خواهشمندیم در توسعه‌ی مهارت‌های ایشان در تمام بخش‌های مددکاری، یاری‌گر و آموزگار ایشان باشید.

 

تیم آموزشی

موسسه‌ی خیریه‌ی بین‌المللی آوا، برای کشف و ارتقای استعدادهای کودکان ۶ تا ۱۸ سالِ خانه‌ی سبز خود مشتاق است از حضور داوطلبانه‌ی شما مهربانان کمک گرفته و از هر هنر شما عزیزان که مایل به زمینه‌های مختلف آموزشی باشید استقبال می‌کند.

 

 

تیم بازارچه

موسسه‌ی خیریه‌ی بین‌المللی آوا، در نظر دارد در فاصله های زمانی معین بازارچه‌هایی را با اهداف حمایت از تولیدات کودکان در جهت به خود‌باوری رساندن آنها، تولیدات زنان سرپرست خانوار و ایجاد کسب و کار خیرخواهانه، توسط داوطلبان از این طریق بپردازد.
همچنین این بازارچه‌ها فرصتی برای معرفی مشاغل خانگی‌است که توان فروش به‌صورت خصوصی را ندارند.

 

     

تیم روابط عمومی

موسسه‌ی خیریه‌ی بین‌المللی آوا، از تمامی علاقمندان دعوت می‌کند عضوی از قلب تپنده‌ی روابط عمومی آوا باشند.
ما در آوا به افرادی که ارتباطات قوی دارند، افرادی که با فضای مجازی آشنایی دارند، افرادی که توانایی تولید محتوا (نویسندگی، ادیت عکس و فیلم) دارند و افرادی که با حوزه سایت و سئو آشنایی دارند، نیاز داریم.

 

     

تیم معرف آوا

موسسه‌ی خیریه‌ی بین‌المللی آوا، از شما دوستان و مهربانان خواهشمند است همانطور که تا کنون محبت کرده و معرف ما بوده‌اید، زین پس نیز این لطف را از ما دریغ نکنید و از هر طریق که مایل هستید در جامعه معرف ما باشید.
خواهشمندیم برای رشد موسسه، چه بصورت حضوری و چه مجازی در جامعه ما را به دوستان ارجمند خود معرفی کنید.

 

     

تیم کارناوال شادی

موسسه‌ی خیریه‌ی بین‌المللی آوا، در سر دارد کارناوال شادی هفتگی، جشن تولد برای کودکان آوا و برنامه‌های شادی‌بخش و جذاب ماهیانه برای لبخند بخشیدن به لبهای غمگین این کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست خانه‌ی سبز، داشته باشد.
از تمامی شما عزیزان که دستی در نمایش‌، موسیقی و بازی‌های گروهی مفرح دارید خواهشمندیم ما را یاری کنید.