معرفی بخش فعالیت‌های داوطلبانه کارناوال

داوطبان یکی از بزرگ ‌ترین سرمایه های خیریه بین المللی آوا و ستون اصلی آن بشمار می آیند. یکی از روش‌های همکاری و کمک به خیریه آوا، فعالیت داوطلبانه است.

خیریه آوا شامل بخش های داوطلبانه زیادی می باشد که با کمک و مهارت عزیزان داوطلب شکل گرفته و با هدف بازگشایی گره‌ای از مشکلات عزیزان تحت پوشش که شامل کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست می شود، قدم به عرصه فعالیت نهاده است.

یکی از اصلی‌ترین تیم‌های خیریه‌ی بین المللی آوا؛ تیم کارناوال شادی است که با برگزاری جشن‌های هفتگی، ویژه برنامه‌های مناسبتی، تولد کودکان و هر اتفاقی که بتوانیم در جهت تغییر روحیه‌ و شادکردن کودکان و لبخند رضایت بر روی لب های این فرشتگان بیاوریم انجام می دهیم.

برای اینکار زیبا، جذاب و پر شور به کمک شما عزیزان نیاز داریم، که مثل همیشه در کنار ما باشید و باهم علاوه بر ساختن لحظاتی رویایی، لحظه و روز و هفته ای عالی نیز برای خودمان رقم بزنیم چراکه هر لبخند این عزیزان یک انرژی مثبت به کل زندگی ما خواهد بود.

هدف اصلی این تیم ایجاد روحیه و نشاندن لبخند بر روی لب کودکانی‌ست که تحت سرپرسی خیریه آوا قراردارند. تیم کارناوال شادی با برنامه‌هایی شاد و مفرح به کمک تیم نمایش، موسیقی و پشتیبانی خود جشن‌های متنوعی را برگزار می کند.

همچنین جوایز و هدایایی که توسط داوطلبین پشتیبانی تیم کارناوال شادی به دست کودکان می‌رسد می‌تواند شادی آن‌ها را دوچندان کند.

نحوه عضویت داوطلبانه

عزیزان فعال در این حوزه از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات مورد نظر را تکمیل کرده و توضیحات تکمیلی خود را برای کارشناسان ما جهت هماهنگی های بهتر ارسال فرمایید، بعد از بررسی فرم با شما عزیزان تماس گرفته خواهد شد.

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

1. تکمیل فرم عضویت در سایت و اعلام آمادگی برای شرکت در فعالیت‌های تیم کارناوال.

2. حضور در دفتر خیریه و تکمیل فرم و هماهنگی های لازم جهت شرکت در فعالیت‌ها.

3.  تماس با  مسئول روابط عمومی موسسه خیریه بین المللی آوا، خانم افسانه جواهریان از طریق  شماره تماس 09960937582 

تکمیل فرم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

لیدر های داوطلب کارناوال شادی

سوالات متداول

هر سه شنبه توی گروه کارناوال شادی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

توی تیم ما هرکسی با  تخصص های مورد نیاز ما یا بدون هیچ تخصصی می‌تونه اون آدمی باشه که قراره خنده رو به لب فرشته های خانه ی سبز  بیاره و دست به دست اونا از دنیای امروز برای دو ساعت دور بشه.

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره

داوطلبین بعد از ثبت نام در قسمت تکمیل فرم  و پس از هماهنگی مسئول روابط عمومی ، موظف هستند  که  در روز مشخص شده در مرکز حاضر شوند.

گالری تصاویر