معرفی بخش فعالیت‌های داوطلبانه پزشکی

داوطلبان یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های خیریه بین المللی آوا و ستون اصلی آن بشمار می‌آیند. یکی از روش‌های همکاری و کمک به خیریه آوا، فعالیت داوطلبانه است.

خیریه آوا شامل بخش های داوطلبانه زیادی می‌باشد که با کمک و مهارت عزیزان داوطلب شکل گرفته و با هدف بازگشایی گره‌ای از مشکلات عزیزان تحت پوشش که شامل کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست می‌شود، قدم به عرصه فعالیت نهاده است.

کمک به خیریه آوا  با کمک های غیرمالی از طریق اهداء تجهیزات پزشکی به این خیریه که البته پس از تأیید کارشناسان تجهیزات پزشکی خیریه آوا ، امکان پذیر خواهد بود. ناگفته نماند که کمک‌ها و همیاری های انسان دوستانه نیز با حضور در مرکز و ارائه تخصص مورد نظر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

اعزام داوطلبان پزشک نیز یکی از این بخش هایی است که پزشکان عزیز در بازه‌های زمانی هماهنگ شده در خیریه آوا حضور پیدا کرده و کار درمان و معاینه را انجام می‌دهند.

هدف خیریه آوا از ایجاد این بخش، ویزیت‌های دوره‌ای و منظم افراد تحت پوشش، درمان و همچنین استفاده از تخصص پزشکان خبره در این امر می‌باشد.پزشکان داوطلب ما دارای سه ویژگی تخصص، انعطاف و تعهد می‌باشند.

همچنین سایر عزیزانی که در حوزه پزشکی تخصصی ندارند اما علاقه‌مند به کمک در این بخش می‌باشند، می‌توانند از بخش کمک‌های درمانی، هزینه دارو، دستگاه و… در هر اندازه و مبلغی به عزیزان تحت پوشش خیریه آوا کمک کنند.

نحوه عضویت داوطلبانه

پزشکان، پرستاران و عزیزان فعال در این حوزه از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات مورد نظر را تکمیل کرده و توضیحات تکمیلی خود را برای کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بهتر ارسال فرمایید، بعد از بررسی فرم با شما عزیزان تماس گرفته، تا از نظر سایر هماهنگی‌ها مانند زمان، تجهیزات و موارد مورد نیاز اقدامات لازم بعمل آید.

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

1. تکمیل فرم عضویت در سایت و اعلام آمادگی برای شرکت در فعالیت‌های تیم پزشکی.

2. حضور در دفتر خیریه و تکمیل فرم و هماهنگی های لازم جهت شرکت در فعالیت‌های تیم پزشکی.

3.  تماس با  مسئول روابط عمومی موسسه خیریه بین المللی آوا، خانم افسانه جواهریان از طریق  شماره تماس 09960937582 

تکمیل فرم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

لیدر های داوطلب پزشکی

سوالات متداول

هر سه شنبه توی گروه پزشکی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

توی تیم ما هر پزشک عمومی و  پزشکان با تخصص های متفاوت می‌تونه اون آدمی باشه که قراره سلامتی رو به فرشته های خانه ی سبز بیاره و دست به دست اونا از دنیای امروز برای دو ساعت دور بشه.

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره .

داوطلبین بعد از ثبت نام در قسمت تکمیل فرم و پس از هماهنگی مسئول روابط عمومی ، موظف هستند که که به مدت ۶ یا ۹ ماه، یک روز درماه  به مدت 3ساعت رو به صورت ثابت در کنار فرشته‌ها در خانه ی سبز یا در مطب خود حضور داشته باشن .

گالری تصاویر