معرفی بخش فعالیت های داوطلبانه معرف آوا

خیریه بین المللی آوا برای انجام تمام امور داوطلبانه از شما عزیزان درخواست کمک داشته و شما عزیزان همواره در این مسیر در کنار ما بوده اید، یکی از مهمترین درخواست های ما از شما عزیزان که عضو خانواده خیریه آوا هستید فعالیت در بخش معرف آوا است.

ما از شما عزیزان می خواهیم برای گسترده تر شدن و همچنین همراهی بیشتر سایر مردم، خدمات ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید، از آن ها برای حضور در فعالیت داوطلبانه، حمایت مادی، شرکت در جشن و برنامه ها و هر کاری که باعث رشد و خوشحالی این کودکان عزیز می شود دعوت به همکاری کنید.

یکی دیگر از بخش های معرف آوا، اطلاع رسانی بسترهای آوا مانند اینستاگرام و وبسایت آواست، که موجب دلگرمی تلاشگران و کودکان خیریه آوا می باشد.

همچنین از عزیزانی که در بحث تبلیغات، مدیریت صفحات مجازی و… تخصص دارند در خواست همکاری داوطلبانه داریم.

اصلی ترین هدف ما از ایجاد بخش معرف آوا اطلاع رسانی خدمات، فعالیت ها و بسترهای فضای مجازی آوا توسط شما عزیزان است.

ما از شما می خواهیم که آوا را حداقل به 10 نفر از دوستان خود معرفی کنید و از آن ها بخواهید صفحه مجازی مارا دنبال کنند، همچنین همراهی شما و افرادی که شما معرفی کردید در خیریه، کارناوال های شادی، بخش های داوطلبانه و… باعث رشد خیریه آوا می شود که نتیجه ی این رشد حمایت از کودکان بیشتر خواهد بود.

استفاده از تخصص شما عزیزان در بحث تبلیغات، مدیریت فضای مجازی و وایرال مطالب یکی دیگر از اهداف آوا در این طرح می باشد.

نحوه عضویت داوطلبانه

عزیزان فعال در این حوزه از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات مورد نظر را تکمیل کرده و توضیحات تکمیلی خود را برای کارشناسان ما جهت هماهنگی های بهتر ارسال فرمایید، بعد از بررسی فرم با شما عزیزان تماس گرفته خواهد شد.

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

1. تکمیل فرم عضویت در سایت و اعلام آمادگی برای شرکت در فعالیت‌های تیم معرف آوا.

2. حضور در دفتر خیریه و تکمیل فرم و هماهنگی های لازم جهت شرکت در فعالیت‌ها.

3.  تماس با  مسئول روابط عمومی موسسه خیریه بین المللی آوا، خانم افسانه جواهریان از طریق  شماره تماس 09960937582 

تکمیل فرم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

لیدر های داوطلب معرف آوا

سوالات متداول

هر سه شنبه توی گروه روابط عمومی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

توی تیم ما هر کسی که یکی از تخصص های مورد نیاز قسمت روابط عمومی را دارد می‌تونه اون آدمی باشه که قراره به فرشته های خانه ی سبز کمک کنه و دست به دست اونا از دنیای امروز برای دو ساعت دور بشه .

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره .

داوطلبین بعد از ثبت نام در قسمت تکمیل فرم و پس از هماهنگی مسئول روابط عمومی ، موظف هستند که به مدت ۶ یا ۹ ماه، یک الی چهار روز درماه رو (به صورت انتخابی) به صورت ثابت در کنار فرشته‌ها در خانه ی سبز حضور داشته باشن .

گالری تصاویر