معرفی پخش فعالیت‌های داوطلبانه روانشناسی

داوطبان یکی از بزرگ ‌ترین سرمایه های خیریه بین المللی آوا و ستون اصلی آن بشمار می آیند. یکی از روش‌های همکاری و کمک به خیریه آوا، فعالیت داوطلبانه است.

خیریه آوا شامل بخش های داوطلبانه زیادی می باشد که با کمک و مهارت عزیزان داوطلب شکل گرفته و با هدف بازگشایی گره‌ای از مشکلات عزیزان تحت پوشش که شامل کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست می شود، قدم به عرصه فعالیت نهاده است.

در مرکز خیریه بین المللی آوا همه فعالیت های مشاوره، روان درمانی، گروه درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی و.. درباره تمامی مشکلات کودکان انجام می شود.

هدف خیریه آوا از انجام این طرح:

  • مشاوره انفرادی کودکان و نوجوانان
  • برگزاری کارگاه های مختلف در حوزه های تقویت اعتماد به نفس کودکان، تقویت هوش هیچانی کودکان، تقویت مهارت های اجتماعی کودکان، تقویت مهارت های 10 گانه زندگی کودکان
  • کمک به کودکان آسیب دیده

نحوه عضویت داوطلبانه

روانشناسان و روانپزشکان عزیز فعال در این حوزه از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات مورد نظر را تکمیل کرده و توضیحات تکمیلی خود را برای کارشناسان ما جهت هماهنگی های بهتر ارسال فرمایید، بعد از بررسی فرم با شما عزیزان تماس گرفته، تا از نظر سایر هماهنگی ها مانند زمان، تجهیزات و موارد مورد نیاز اقدامات لازم بعمل آید.

 

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

1. تکمیل فرم عضویت در سایت و اعلام آمادگی برای شرکت در فعالیت‌های تیم روانشناسی.

2. حضور در دفتر خیریه و تکمیل فرم و هماهنگی های لازم جهت شرکت در فعالیت‌ها.

3.  تماس با  مسئول روابط عمومی موسسه خیریه بین المللی آوا، خانم افسانه جواهریان از طریق  شماره تماس 09960937582 

تکمیل فرم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

لیدر های داوطلب روانشناسی

سوالات متداول

هر سه شنبه توی گروه روانشناسی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

توی تیم ما هر روانشناس  با هر  تخصصی می‌تونه اون آدمی باشه که قراره سلامت روح و روان رو به فرشته های خانه ی سبز بیاره و دست به دست اونا از دنیای امروز برای دو ساعت دور بشه.

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره .

داوطلبین بعد از ثبت نام در قسمت تکمیل فرم و پس از هماهنگی مسئول روابط عمومی، موظف هستند که به مدت ۶ یا ۹ ماه، یک روز درهفته رو به صورت ثابت در کنار فرشته‌ها در خانه ی سبز حضور داشته باشن و در ماه یک جلسه غیبت مجازه.

گالری تصاویر