معرفی بخش فعالیت‌های داوطلبانه روابط عمومی

داوطلبان یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های خیریه بین المللی آوا و ستون اصلی آن بشمار می‌آیند. یکی از روش‌های همکاری و کمک به خیریه آوا، فعالیت داوطلبانه است.

خیریه آوا شامل بخش های داوطلبانه زیادی می باشد که با کمک و مهارت عزیزان داوطلب شکل گرفته و با هدف بازگشایی گره‌ای از مشکلات عزیزان تحت پوشش که شامل کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست می شود، قدم به عرصه فعالیت نهاده است.

روابط عمومی،  هنر برقراری ارتباط در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان و همچنین زمینه سازی برای دریافت انتظارات و خواسته های مخاطبان برای حرکت در مسیر آن است.

ما در خیریه بین المللی آوا به افرادی که ارتباطات قوی دارند، افرادی که با فضای مجازی آشنایی دارند، افرادی که توانایی تولید محتوا (نویسندگی، ادیت عکس و فیلم) دارند و افرادی که با حوزه سایت و سئو آشنایی دارند، نیاز داریم.

در اصل روابط عمومی قلب تپنده یک مجموعه است، ما برای تپش صحیح این قلب به همراهی شما نیاز داریم.

در روابط عمومی، برخلاف تبلیغات که جامعه‌ی هدف مشخصی دارد، با عموم جامعه سروکار خواهیم داشت. روابط عمومی صرفا برای روایت یک اتفاق بعد از بروز آن نیست. بلکه جهت ساخت درست داستان هم ضرورت دارد.

 

نحوه عضویت داوطلبانه

عزیزان فعال در این حوزه از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات مورد نظر را تکمیل کرده و توضیحات تکمیلی خود را برای کارشناسان ما جهت هماهنگی های بهتر ارسال فرمایید، بعد از بررسی فرم با شما عزیزان تماس گرفته خواهد شد.

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

1. تکمیل فرم عضویت در سایت و اعلام آمادگی برای شرکت در فعالیت‌های تیم روابط عمومی.

2. حضور در دفتر خیریه و تکمیل فرم و هماهنگی های لازم جهت شرکت در فعالیت‌ها.

3.  تماس با  مسئول روابط عمومی موسسه خیریه بین المللی آوا، خانم افسانه جواهریان از طریق  شماره تماس 09960937582 

تکمیل فرم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

لیدر های داوطلب روابط عمومی

سوالات متداول

هر سه شنبه توی گروه روابط عمومی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

توی تیم ما هر کسی که یکی از تخصص های مورد نیاز قسمت روابط عمومی را دارد می‌تونه اون آدمی باشه که قراره به فرشته های خانه ی سبز کمک کنه و دست به دست اونا از دنیای امروز برای دو ساعت دور بشه .

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره .

داوطلبین بعد از ثبت نام در قسمت تکمیل فرم و پس از هماهنگی مسئول روابط عمومی ، موظف هستند که به مدت ۶ یا ۹ ماه، یک الی چهار روز درماه رو (به صورت انتخابی) به صورت ثابت در کنار فرشته‌ها در خانه ی سبز حضور داشته باشن .

گالری تصاویر