معرفی بخش فعالیت‌های داوطلبانه آموزشی

داوطلبان یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های خیریه بین المللی آوا و ستون اصلی آن بشمار می‌آیند. یکی از روش‌های همکاری و کمک به خیریه آوا، فعالیت داوطلبانه است.

خیریه آوا شامل بخش های داوطلبانه زیادی می باشد که با کمک و مهارت عزیزان داوطلب شکل گرفته و با هدف بازگشایی گره‌ای از مشکلات عزیزان تحت پوشش که شامل کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست می شود، قدم به عرصه فعالیت نهاده است.

ما در خیریه آوا برای کودکان 6 تا 18 سال آموزش های متنوع و جذابی را پیش بینی کرده ایم، از موسیقی و ورزش تا آموزش‌های تحصیلی و از شما عزیزانی که در حوزه آموزش به کودکان رنج سنی 6 تا 18 تخصص دارید دعوت می کنیم در این امر خطیر و خداپسندانه در کنار خیریه آوا باشید.

افزایش آگاهی و رشد کودکان خیریه آوا از اصلی ترین اهداف این بخش می باشد. ما سعی داریم با آموزش های متنوع خود که در قالب موزیکال و کودکانه است هم باعث رشد فکری و هوشی کودکان شویم و هم به افزایش آگاهی آن ها کمک کنیم، همچنین ما در آوا تمامی آموزش های تحصیلی در قالب آموزش کمکی را در برنامه کودکان خود قرار داده ایم.

لازم به ذکر است خیریه آوا هزینه تحصیل تمامی کودکان تحت سرپرستی خود را به صورت کامل پرداخت و حمایت می کند. شما عزیزان هم می توانید در تامین این هزینه ها و هم کمک های آموزشی تحصیلی و … در کنار  ما باشید.

نحوه عضویت داوطلبانه

معلمین، مربیان مهد و افرادی که توانایی لازم جهت آموزش کودکان آوا را دارند می توانند از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات مورد نظر را تکمیل کرده و توضیحات تکمیلی خود را برای کارشناسان ما جهت هماهنگی های بهتر ارسال فرمایید، بعد از بررسی فرم با شما عزیزان تماس گرفته خواهد شد.

برای عضویت در این تیم کافی‌ست:

1. تکمیل فرم عضویت در سایت و اعلام آمادگی برای شرکت در فعالیت‌های تیم آموزشی.

2. حضور در دفتر خیریه و تکمیل فرم و هماهنگی های لازم جهت شرکت در فعالیت‌ها.

3.  تماس با  مسئول روابط عمومی موسسه خیریه بین المللی آوا، خانم افسانه جواهریان از طریق  شماره تماس 09960937582 

 

تکمیل فرم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

لیدر های داوطلب آموزشی

سوالات متداول

هر سه شنبه  توی گروه آموزشی که قراره عضو بشی، زمان برنامه و تعداد اعضا مشخص میشه و تو میتونی داوطلب بشی که همراهمون باشی. اینم بگم که اینجا همه چیز داوطلبانه است، تو مجبور به حضور یا هیچ کار دیگه ای نیستی؛ تو فقط قراره یه داوطلب باشی که قلبش بهش میگه چیکار کنه.

توی تیم ما هرکسی که مهارت ارتباط با کودک رو داشته باشه و یا بتونه از پس تدریس یک یا چند درس از پایه اول ابتدایی تا پایه یازدهم، یک رشته هنری ، یک رشته ورزشی ، زبان انگلیسی و یک رشته موسیقی بربیاد، میتونه اون آدمی باشه که قراره  استعداد فرشته های خانه سبز رو شکوفا کنه و دست به دست اون ها از دنیای امروز برای 2 ساعت دور بشه.

لیدرهای عزیزمون هم همیشه حواسشون هست و اگه بار اولت باشه که کنارمون حاضر میشی هواتو دارن و نمیزارن آب تو دل هیچکس تکون بخوره .


داوطلبین بعد از ثبت نام در قسمت تکمیل فرم و پس از هماهنگی مسئول روابط عمومی ، موظف هستند که به مدت ۶ یا ۹ ماه، یک روز درهفته به مدت 2 ساعت رو به صورت ثابت در کنار فرشته‌ها در خانه ی سبز حضور داشته باشن و در ماه یک جلسه غیبت مجازه.

گالری تصاویر